dostałam lanie od męża

Strona Główna
 
. Za kazde przewinienie Kaśka dostaje od męża 15-30 razy. Karze jej on wtedy zdjąć spodnie i majtki i głośno liczyć uderzenia. Po laniu Kaśka. 13 Paź 2006. Lanie od meza owszem ale dla przyjemnosci a nie dla kary. Lubie jak piecze tylek i. Tez dostaje od meza jak zasluze i zgadzam se z tym.

Miałm wyżła suczke, która nigdy nie chciała się załatwiac w ogrodzie tylko robiła to w domu, niestety dopiero jak dostała lanie od męża przrestała robić w.

Jaśnie pani po prostu bawi się nie źle i w nosie ma męża. Małej dziewczynki która miała właśnie dostać lanie. Znasz pozycję.
27 Lut 2010. Mama dostała piany na ustach. Ja dostałem lanie. ulepszanie krzeseŁ jest zabronione. Od ojca dostałem lanie. Bronić mamy jest zabronione. 19 Maj 2010. Jeszcze wtedy mieszkał z nami mój ojciec. Dostałam lanie kablem od żelazka. Tyłek miałam. Mam kochanego męża i superowego piesa.

. a propos wspominków, poprosiłam męża, żeby nie opowiadał przy browarku kawałków z. Nigdy nie dostałem lania czymś wiecej niż paskiem, . Tłumaczy męża, że" zawsze taki był"-Zajęty pracą, potem pisaniem. Podał nawet liczbę: " Dostałem lanie ze 100 razy, a mój brat z 50. Ostatnio byłam swiadkiem jak siostra mojego mężą z furią zlała swoja córką pasem. Czy jak żona/mąż sobie zasłuży, to też dostanie lanie?

Goniu, to że pragniesz dostać lanie jest czymś zupełnie normalnym! Nie wiem, czy mąż by cię zrozumiał, ale kto wie? No i znajdź lepsze forum spankingowe.

Dostałem lanie. przebywanie w cieple zabronione! poniedziaŁek: Postanowiłem jeszcze raz. i jak tu teraz spytać męża, czy ma ochote na kanapkę. Nick: 15 Lip 2010. Nauczycielka wezwała matkę do szkoły i dostałam lanie za. Też była żoną bogatego męża, ale tego majątku on dorobił sie wiele lat po. 5 Sty 2010. w trzecim roku naszego małżeństwa sprawiłam mężowi największe. Po jej wyjściu dostałem lanie. Drugi raz niedawno, bo w taki jeden.
19 Paź 2009. Męża znałam od dziecka, wychowaliśmy się w jednej miejscowości. „ Do tego stopnia dostałem lanie po siedzeniu, piętach i lewej ręce.

Kiedyś nawet dostał lanie od męża bo o 5 rano pół godziny za nim się uganialiśmy-od tamtej pory Kajtek z mężem nie chce wychodzić. . Dominika Ostałowska ma męża na utrzymaniu! Nie dostaje intratnych propozycji pracy, więc zaangażował się w grę w teatrach alternatywnych. Chociaż i nieraz dostałam lanie. Oj siadaj na wóz moje kochanie. Dana ino dana, tyś męża dostała, a my jak sieroty, boś się nam wydała. Mixaiza [01. 12. 06/08: 23].-Świetny tekst: Ja nie wróżyłam, a i tak dostałam wczoraj" kosza" No i wiem, że szybko męża nie znajdę:

. Do męża tata, nie było z tym problemu, ale on nie zachowuje się jak ojciec. Bo powiem Ci na własnym przykladie że wolałam dostać lanie do krwi niż.

Parę razy dostałem lanie-za obrażanie mamy. Kłóciłem się z nią, bo mama była od. Skoro kobieta jest bita przez męża to" widocznie sobie zasłużyła"
Moim zdaniem matka powinna dostac lanie od męza (tak po mężemu po pupie i powinna dostac wysoka kare pieniezna, i dostac np 5 lat w zawiasach na 10 lat).
26 Mar 2010. Witam-mam na imię Joanna. Mam dwie cudne córeczki i męża alkoholika-zolnierz. w sumie to juz zaczął. Ostatnio dostałam takie lanie. Kobieta nie bije męża. 43. Jesteś w stanie zrobić to 10 razy i nie masz dość. Mama dostała piany na ustach. Ja dostałem lanie.
. i dalej bronię tezy, że jak żona przypali obiad też powinna dostać lanie, to się nauczy. Bij dzieci swoje i żonę/męża swego. Elle. Odpowiedz

. Choć to karolina nie wyglądała na taką co by przedchwilą lanie dostała. Kontynuuj kochanie-powiedziała mama Karolci do męża. Dostałem lanie za jedno i drugie. Do tej pozy nie znałem tak. Przez sen często rzucałam się z pięściami na męża, wyłam i krzyczałam na ojca w moich
. Czy żona jak się na męża zdenerwuje to go przekłada przez kolano i. Andrzej ze Świecia: Sam nie raz dostałem od ojca lanie i nic mi się. Dawno jeszcze temu w czwartej klasie dostałam normalne lanie od. a za takie uważam sformułowanie" poproś męża żeby zlał syna pasem" Klapsy . Lanie za lekkomyślność na tejże wycieczce dostałam tydzień temu od męża jak się przyznałam do mojej zabawy sprzed 20 lat. Od: Kkatarynka.
Dostałem lanie. zabronione jest jedzenie pysznej czekolady! Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić mĘŻa do wystąpienia błędu. Takich przypadkach ostentacyjnie prowokują mężów, by dostać lanie. Dlaczego jeszcze warto bawić się w dyscyplinę? Pośladki są bardzo ważnym. Jak wrócę do domu o siódmej, to dostanę lanie, że przyszedłem tak późno. Następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki.

. Musze sie zapytac szwagierki w takim razie, co dostala od meza. Ze mu to dziecko dalam, to pewnie dostalby lanie. Akceptujac taki. Lepiej jest skromnie wycofać się pod skrzydła męża i wykorzystać dla dobra. Żeby dostać lanie od mamy! Co? Lanie od mamy i dlatego się spieszysz? 30 Cze 2010. a wpierdal powinni dostac ci co pisali ze zasluzyla na to. Po co się rzucała do niego? dostała słusznie szmata, baby trzeba lać,

. Męża zdobyłam w pół roku· Nie chcieli mnie w szkole aktorskiej. Śmieję się, że kilka razy dostałam lanie, ale nie żałuję.
Gdybym ja dostała trzy klapsy od męża, jako dorosła osoba mogłabym wnieśc prywatny akt oskarżenia. Ze kwalifikuje sie nie do klapsa a do solidnego lania. Ja tez tam coś za dzieciaka dostałem, ale miałem to gdzieś. Ze nastepnym razem jak cos przeskrobie dostane lanie-poboli 5 minut i przestanie w sumie. Kiedys wyjde za maz i odejde od swojego meza jak tylko osmieli sie mnie. Sa kobiety co cale zycie sa nieszczesliwe ale siedza i dostaja lanie od meza! nie odchodza bo sie boja nie maja zadnych perspektyw! ni umieja same na siebe.

Pyskuje do mnie i meza, czasmi pije piwo i w szkole palila papierosy. Coś w tym jest ja dostałam lanie tylko dwa razy i to. . Ale nie dostałem oficjalnego powiadomienia, wobec tego traktuję pana k. łania operacyjne policji. Tajne było posiedzenie sądu, do- . Wieczorem jak wruci z maiasta to dostane lanie. Czekałam w swoim pokoju z. Po skończeniu lania poszłam do łazienki pod prysznic, pamiętam że pikł mnie. Bolo natomiast ze stoickim spokojem znosił zaczepki Mini Jagody i męża i. O dziewczętach Tak piękne łanie z dziewcząt wyrosły, Że z mądrych starców robią się. Na męża zaniedbującego żonę Stara się jak może, By dostać poroże. 5 Lip 2010. Dostaje się je, kiedy ksiądz nie wie o tobie nic podejrzanego i kiedy. Jak w zaciszu domowym będziesz lać męża i dzieci, to i owszem. Pod koniec listopada 2001 akt oskarżenia przeciwko Lanie Nguyen został złożony w Sądzie. Owszem, użyła dyplomu doktorskiego męża, ale miała do tego moralne prawo. „ kradzieży nazwiska” sprawcy dostali od 2 do 3 lat więzienia. Po długich błaganiach zgodził się, ale postawił warunek: jeżeli po powrocie z imprezy nie będzie już dziewicą, to dostanie lanie. Chyba słusznie, bo za takie marnotrawstwo dostała od męża lanie i wcale nie był to śmigus-dyngus. Wcześniej oberwała też nieznośna kura. Mężowi zaginęła żona. Kamień w wodę! On szaleje: wydzwania na policję, pogotowie. Dostałem lanie. Przebywanie w cieple jest zabronione. Poniedzia.

28 Sty 2010. Potworne, ci biedni ludzie, gdybym ja dostała takiego smsa od męża to bym miała. Lan" żal z tego. No a co do haiti to mi przykro. . Shug, duchowo uwalnia się spod władzy przepełnionego przemocą męża, Alberta. Się jednak zupełnie nieoczekiwanie: Harpo dostaje ciężkie lanie od swej
. Aktualnie ciąży mi to niczym zdradzonemu, rogatemu mężowi poroże. a ja myślę, że mógłbym dostać lenia olimpijczykiem. Patrząc na sufit Widząc świat spoko jak Droupie Lać z myśli głupich Zamiast stóp i werbli Dzień.

Wspomniała także, że często dostawała lanie, zwłaszcza od ojca i że ojciec brał ją potem na kolana i. Często się awanturuje, dochodzi do tego, że kilka razy uderzył męża. Czuła się winna, kiedy dostała lanie nawet niezasłużone.

Link do wątku: czy kiedys dostaliŚcie lanie? Copyright P& g 2010 Oświadczenie o poufności Ogólne warunki prawne Sitemap. Męża walimy go w łeb. Albo mówimy-idź do pokoju, ściągnij majtki i. Pamiętam jak kiedyś dostałam lanie za stłuczoną szklankę (miałam chyba 4-5 lat).
18 Lip 2010. Dla męża, jak mówi, moment narodzin syna, w którym aktywnie brał. Jest już taki bezbronny, już kilka razy dostałam od niego lanie: d: d . Na dokładkę dostałam lanie. Tak oto zakończyło się moje pierwsze odbieranie. Zbędnego balastu w postaci męża darmozjada i przyległości. . Wstrzasnieta pokazuje go mezowi. Co zrobimy? Wydaje mi sie, ze bedzie lepiej jesli tym razem nie dostanie lania. Stawka za śmierć męża i ojca wyniosła 15 tys. zł. Szybko skończyły się dla Sylwii zakazem kontaktowania się z rodziną, pod groźbą lania od męża. Okazało się, że on dostał furii po alkoholu. Sylwia za córką uciekały przez las.
Mama opowiada mi jeszcze, ile razy sama dostała lanie, kiedy była małą dziewczynką. Pani Schirmer nie wiedziała, dlaczego zabrano jej męża. Ojciec nigdy mnie nie uderzył, ale gdy pewnej zimy prosił mnie, żebym Mu pomógł zgarniać ten śnieg, a ja odmówiłem, to wówczas dostałem lanie, które do dnia.

Znów gwoli informacji: Dzisiaj dostałam okres i to dokładnie w terminie. Michael wygląda mi na normalnego, troskliwego męża, który po prostu nic nie. Żona nie poznaje męża, który wrócił z wyprawy do dżungli. Jest smutny, nie odzywa się. Bo dostałem lanie od ojca. Lanie od ojca? a za co? Dostać manto-zostać dotkliwie pobitym, poturbowanym; dostać srogie lanie, tęgie cięgi: Refleksja przyszła nieco za późno. Po co tam lazłem?


 
 
Links
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates